☠ Horror / Sci-fi / Exploitation / Weird / Gore / Etc ☠

2018/07/30

DEATH WISH (2018)

Išpažinties momentas: nesu matęs originalaus Death wish, nors ir puikiai žinau kas tai yra. Tiesa sakant, visų penkių nesu matęs ir anksčiau gėdydavausi tokių dalykų, bet dabar suprantu, kad čia yra zajabys, nes nieks nėra matęs visko, o mano malonumas man dar prieš akis! Paprastai vengiu taip daryti, kad remeiką žiūrėčiau prieš originalą, tačiau kartais būna išimčių ir čia taip nutiko dėl to, kad neabejoju Eli Roth talentu, jo meile liečiamiems žanrams, source materialo kokybe ir Briuso Viliso mordyte, tad pamatęs kas gaminama, iškart nekantriai laukiau.

Pagaliau žiūrima kokybė jau čia ir lūkesčiai pateisinti. Puiki, smagi keršto istorija, be nereikalingai persūdytos dramos, retenybė šiais laikais. Veikėjų motyvacija tokia aiški, paprasta ir tai yra žavinga.
Gražūs Čikagos vaizdai, skoningas kiekis goro ir tie trumpi meistriškos apdailos momentai, kuomet parodoma tik tiek, kiek reikia ir ne daugiau ir ne mažiau.
Kuo toliau, tuo labiau man patinka Eli Roth ir kaip jis bręsta savo kūryboje, ypač po Green inferno ir Knock Knock, jei kas dar jų nematėte, labai rekomenduoju. Death wish puiki duoklė ir neabejotinai geras įrašas filmografijoje.

8/10

No comments: