☠ Horror / Sci-fi / Exploitation / Weird / Gore / Etc ☠

2016/12/04

SWISS ARMY MAN

Vyrukui, bebandant pasikarti negyvenamoj saloj, jūra į krantą išmeta bezdantį Hario Poterio lavoną. Jau po kelių minučių bezdalai panaudojami, kaip reaktyvinis variklis ir žiūrovai nebyliai lūpomis dėlioja "wtf?". Vėliau daugiafunkcinis lavonas jau dalinai atgyja, ima bendrauti ir reikšti mintis, kartu su pagrindiniu veikėju keliaudamas "namo" ir pezėdamas apie gyvenimą.
Labai prieštaringus jausmus man sukėlė šis filmas. Iš vienos pusės, norėtųsi jį pagirti, už nenuginčyjamą originalumą, drąsą, ir keistoką, bet paveikų humorą. Iš kitos pusės, negaliu per save perlipti ir prisiversti ignoruoti tą šleikščiai saldų, atseit-intelektualų, paaugliškai romantišką istorijos pasakojimo ir montažo stilių.

Taip, šiais remeikų ir perstatymų laikais smagu matyti kažką tikrai šviežio ir savito, tačiau tai neturi ir negali būti vienintelis koziris. Bent jau aš filmus žiūriu daugiausiai per emocinio patyrimo prizmę ir daugybė faktorių šiame keistame, bei juokingame filmuke man tiesiog kėlė šleikštulį, o tos pritemptos kartojamos "metaforos" apie bezdalus ir smaukymą gana greit prarado prasmę ir bet kokį žavesį. Aš visada už inovatoriškumą ir keistumą, kol po juo yra tikras, tvirtas pagrindas, sudarantis kūrinio sielą. Čia po visų tų HD slow motion bezdalų ir teliko tik bezdalai. Šveicariškas žmogeliukas buvo linksmai keistas, bet potencialą prarado pirminių įdėjų netraukdamas į gilesnius klodus, galiausiai tiesiog ėmė erzinti ir baisiai prailgo, liūdnai primindamas tą hipsterišką nesąmonę apie padangą žudikę.

3/10

1 comment:

Megashare Movies said...

megashare9 - Swiss Army Man is a comedy film directed by Dan Kwan and Daniel Scheinert and stars Paul Dano and Daniel Radcliffe on the leading role. It's really hard to explain the plot of the film so I am not even going to try but if there were two words to describe it would be - weird and funny. I really liked this film and laughed a lot throughout it while being very much confused about what on Earth is happening on the screen. But surprisingly through those funny moments the movie tells a very compelling story that has a meaning and it is very emotional. The soundtrack composed by Andy Hull and Robert McDowell also helps a lot on some of the scenes and the metaphors that are supposed to be stupid, work so well based on the story that the movie is telling, it is unbelievable just how well it benefited the film itself. It did honestly feel a bit too long even though it is only 97 minutes, but really overall this is an amazing experience at the movies, with incredible acting from the two main stars and a truly heartfelt well told story that works on so many levels and makes this film better than average.
See more:
moana putlocker
watch sing 123movies
silver lining playbook putlocker
watch dunkirk 2017 online free
baby driver yesmovies