☠ Horror / Sci-fi / Exploitation / Weird / Gore / Etc ☠

2012/07/25

TALES FROM THE CRYPT [Season 1]

Taigi nutarėm su žmona peržiūrėti visas Pasakaites iš rūsio, atgaivinti aidus iš vaikystės. Visą serialą aptarti turbūt nėra daug prasmės. Kiekviena serija, - atskiras pusvalanduko filmas, kiekviena jų, - nuostabus kurinys, todėl nutariau rašyti apie kiekvieną sezoną, trumpai paliesdamas apie ką yra kiekviena serija.
Pirmas sezonas, turbūt trumpiausias, gal kūrėjai žiūrėjo kaip seksis finansiškai kišti šitą reikalą. Jame šešios serijos:

1) The man who was death - tai piktdžiugiška istorija apie mirties bausmės vykdytoją. Kuomet valdžia mirties bausmę uždraudžia, šis tesia ją pats. Labai gera atmosfera įvadinėj serijoj ir ji man turbūt paliko geriausią įspūdį iš pirmo sezono. Tarantiniškas muzonas, nuodėmingas miestas, sarkastiškas personažas ir sarkastiškas likimas. Super.2) And All Through the House - Foresto Gampo režisieriaus serija apie moteraitę, kuri kalėdų proga nudobia savo vyrą, o tą patį vakarą vietoj kalėdų senelio pas juos ateina psychas žudikas, pabėgęs iš durnyno. Pilkesnis epizodas, paprastesnis, bet smagus vistiek.3) Dig that cat... He's real gone - Vyrukas įgauna nemirtingumą ir jį pasitelkia pinigams pritraukti, įsidarbinęs cirke. Pamatykite žmogų, kuris nuolat prisikelia iš mirusiųjų!4) Only Sin Deep - Pinigų besivaikanti prostitutė trokšta geresnio gyvenimo. Ji kreipiasi į vietinį šarlataną ir įkeičia savo grožį.5) Lover Come Hack to Me - Jaunas išvaizdus vyrukas veda ne itin gražią žiurkytę dėl jos pinigų. Per ne itin jaukią pirmąją jų naktį, vyrukas ne tik atranda, kad ir ši pilka pelytė gali būti sekso liūtė, bet ir daugiau jų šeimos paslapčių.6) Collection Completed - Taip pat smagi ir keista istorija apie pensininką, kuris po tiek metų darbo pagaliau sėdėdamas namie ir nieko neveikdamas pastebi, kad jo žmona visiškai iškvėšus dėl naminių gyvūnų. Šita serija puikiai užbaigia sezoną, labai geri personažai, kaimynas nepamainomas tiesiog. Keista, juokinga ir žavinga istorija. Antra turbūt mano tope po įvadinės.Turbūt nereikia jau pristatyti ir Cryptkeeper - serijas pristatančios ir aptariančios laidos vedėjos, supuvusios raganos, ji jau tikra legenda. Dabar pradėjom antrą sezoną žiūrėti, labai patinka, kai tik baigsis - parašysiu ką nors. Tuo tarpu jei nematėte, ar matėte tokioj vaikystėj, kad nelabai ką pamenat, patariu atkinsti šitą old skūlinį gėrį. Tikras auksas, juokingas, juodas, kruvinas ir ironiškas daiktas.

No comments: