☠ Horror / Sci-fi / Exploitation / Weird / Gore / Etc ☠

2014/12/28

MAPS TO THE STARS

Nauja, tamsi Cronenbergo vizija apie sujauktus holivudo užkulsius ir konkrečiai vieną, gana nenusisekusią šeimynėlę, kurios gyvenimėlis sukasi prašmatniose Los Andželo vilose. Cronenbergas yra kino meistras, jis kietas, jam nieko įrodinėti nebereikia, tačiau kas kartą jis vis imasi kažko tamsaus, sunkaus ir komplikuoto. Su tokiu kokybės ženklu žinai, kad blogai būti negali. Šis kartas ne išimtis - Maps to the stars yra sunkokas, tačiau atmosferiškai nuostabus ir giliai pjaunantis filmas.

Pradžioje gal sunkoka sugaudyti kas vyksta, nes iš pažiūros gana atsitiktiniai epizodai sunkiai jungiasi dėl tokios keistos veikėjų, alia-lynčiškos kalbėjimosi manieros, tačiau filmui įsibėgėjant sudedami paprasti, kiekvienam suprantami taškai, kurie suriša istoriją į įspudingą, vientisą (nors ir gana fucked-up) paveikslą. Tai ne tik siaubo drama apie purvus besislepiančius po žvaigzdžių blizgučiais, bet ir apie sadistus, maniakus, bei šizofrenikus, gyvenančius kiekvieno mūsų galvoje.

8/10

P.s.: Jei jau prašnekome apie negryną siaubą, taip pat norėčiau rekomenduoti naują, ko gero daugeliui jau žinomą/girdėtą/matytą Fincherio filmą Gone girl. Įspūdingas, įtraukiantis ir baugokas detektyvinis trileris apie fatališką moterį ir labai komplikuotus santykius,

No comments: